Рейтинг: Line Interactive, симулиран синусоидален изход в режим на батерия, 850VA / 425W.
Специални функции:
**Двоен AVR (Boost и Buck)
**Съвместимост с генератор
**Пожароустойчив корпус
**Предна USB връзка за компютър или NAS система
**RJ45/RJ11 ADSL/LAN защита
**Функция за заглушаване на алармата на батерията
**Тънък профил за тесни пространства
**Тиха работа - без вътрешен вентилатор
** GreenPower UPS Технология - само около 3W консумация на енергия!
Вид батерия:
Една стандартна UPS батерия 7AH/12V
| Име на модела | UT850EG |
| Общ | |
| UPS топология | Line-interactive |
| Технология за пестене на енергия | GreenPower UPS™ Bypass Технология |
| Вход | |
| Съвместимост с генератор | да |
| Номинално входно напрежение (Vac) | 230 ± 10% |
| Диапазон на входното напрежение (Vac) | 165 ~ 290 |
| Входна честота (Hz) | 50 ± 5, 60 ± 5 |
| Откриване на входната честота | Автоматично разпознаване |
| Номинален входен ток (A) | 3,69 |
| Тип входен конектор | Шуко |
| Изход | |
| Мощност (VA) | 850 |
| Мощност (W) | 425 |
| Форма на вълната (на батерия) | Симулирана синусоида |
| Честота (на батерия) (Hz) | 50 ± 1%, 60 ± 1% |
| Защита от претоварване | Вътрешно ограничаване на тока, Предпазител |
| Изход(и) - Общо | 3 |
| Тип изход | Шуко х 3 |
| Типично време за превключване (ms) | 4 |
| Батерия | |
| Време на работа при 60 W (мин.) | 30 |
| Време на работа при 90 W (мин.) | 20 |
| Типично време за презареждане (часове) | 6 |
| Сменяема от потребителя | Не |
| вид батерия | Запечатана оловно-киселинна |
| Защита от пренапрежение и филтриране | |
| Потискане на пренапрежението (джаули) | 125 |
| EMI/RFI филтриране | да |
| Защита на телефона/мрежата RJ11/RJ45 | 1 вход, 1 изход |
| Управление и комуникации | |
| HID съвместим USB Port(s) | 1 |
| Звукови аларми | Режим на батерия, ниска батерия, претоварване, повреда на UPS |
| Скорост на предаване на данни по Ethernet | до 1Gb |
| Софтуер за управление на захранването | PowerPanel® Personal |
| Физически | |
| Форма фактор | тауър |
| Размери (ШxВxД) (мм.) | 84 x 174 x 280 |
| Тегло (кг.) | 4,20 |
| Екологични | |
| Работна температура (°C) | 0 ~ 40 |
| Работна относителна влажност (без кондензация) (%) | 0 ~ 90 |
| Онлайн термично разсейване (BTU/час) | 34 |
| Сертификати | |
| Сертификати* | CE |
| RoHS | да |
РЪКОВОДСТВО
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 850 VA |
| Изходна мощност (W) | 425 W |
| Брой контакти (count) | 3 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | 20 min (при 90W) |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Не |
| Тегло | 4.20кг |
GreenPower UPS UT850EG – Енергоспестяващ UPS с AVR, 850VA/425W
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение и импулси – Предпазва устройствата от вредни пренапрежения и токови удари.
- Дълго време на работа при нисък товар – Осигурява до 20 минути резервно захранване при товар 90W, давайки ви време да запазите работата си и да изключите безопасно.
- 3 контакта Schuko – Удобно захранване на няколко устройства със стандартни европейски контакти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (VA) | 850 VA |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |